Реструктуризація іпотечних кредитів: у Фонді гарантування повідомили деталі

Реструктуризація іпотечних кредитів: у Фонді гарантування повідомили деталі

782
Ukrinform
Від позичальників АТ «Дельта банк» та ПАТ «КБ «Надра» на «гарячу лінію» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб надійшло більше половини звернень щодо реструктуризації іпотечних кредитів.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО. 

«Більше половини звернень щодо реструктуризації іпотечних кредитів надійшли на «гарячу лінію» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від позичальників АТ «Дельта банк» та ПАТ «КБ «Надра», - йдеться в повідомленні. 

Серед найпоширеніших запитань - деталі розробленої Фондом програми реструктуризації та умови її акцептування. Для зручності позичальників неплатоспроможних банків, що цікавляться програмою реструктуризації, на сайті Фонду також створено спеціальну інформаційну сторінку та розміщено найпоширеніші питання-відповіді про умови реструктуризації.

Читайте також: Фонд гарантування минулого тижня продав активи банків на 166 мільйонів

Як відомо, загальний портфель іпотеки фізичних осіб неплатоспроможних банків становить майже 40 тисяч кредитів, заборгованість за якими складає 68 млрд грн. Із них обслуговується лише 5 тисяч іпотечних кредитів, заборгованість за якими не перевищує 2-3 % загальної заборгованості. Майже 90% договорів номіновані в іноземній валюті. На АТ «Дельта банк» та ПАТ «КБ «Надра» припадає близько 2/3 усієї заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб - у межах 44 млрд грн. При цьому майже кожен третій кредит видано у Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>