Дозволи на будівництво: Україна може увійти до ТОП-10 Doing Business

Дозволи на будівництво: Україна може увійти до ТОП-10 Doing Business

Укрінформ
Кабмін прийняв постанову, яка дозволить Україні суттєво покращити позиції у щорічному рейтингу Doing Business та увійти у ТОП-10 рейтингу за показником "Отримання дозволів на будівництво" вже в цьому році.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.

"Минулого тижня уряд прийняв важливу постанову, яка зменшує бюрократичні процедури та суттєво спрощує ведення бізнесу, зокрема, у будівництві. Так, вона полегшує здійснення технагляду простих об’єктів будівництва - незначного класу наслідків СС1, а це більше половини усіх об’єктів будівництва загалом. Крім того, скасовується необхідність обов’язкового отримання будівельної адреси та повторного отримання вихідних даних від ДСНС під час проектування. За підрахунками експертів, завдяки впровадженню цих змін вже у цьому році ми зможемо увійти у ТОП-10 Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво", - сказав він.

Парцхаладзе підкреслив, що за підрахунками експертів Світового банку 1 пункт у загальному рейтингу Doing Business дає можливість залучити близько 600 млн доларів інвестицій у економіку країни.

Проект постанови розроблений Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO) та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Читайте також: У Мінрегіоні заявили про стабільність української будівельної галузі

Doing Business - один з найпопулярніших рейтингів Світового банку, який характеризує стан інвестиційного клімату країни. Це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності в 190 країнах. Світовий банк розраховує цей індекс з 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-