Апеляційний суд визнав законним банкрутство "Михайлівського"

Апеляційний суд визнав законним банкрутство "Михайлівського"

544
Ukrinform
Апеляційний суд підтвердив правомірність застосування наслідків нікчемності правочинів, які були укладені ПАТ «Банк Михайлівський» напередодні визнання його неплатоспроможним.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«Рішення господарських судів про застосування наслідків нікчемності правочинів, укладених ПАТ «Банк Михайлівський» з ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» та ТОВ «Кредитно-інвестиційний центр», є правомірними. Це підтвердив Рівненський апеляційний господарський суд, який своїми постановами визнав правомірними рішення судів попередньої інстанції про застосування наслідків нікчемності правочинів та стягнення на користь ПАТ «Банк Михайлівський» за зазначеними рішеннями грошових коштів на загальну суму 1,6 млрд грн», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: НБУ продовжив для банків перехід на міжнародний стандарт фінзвітності

Зазначеними судовими рішеннями підтверджується той факт, що укладення ПАТ «Банк Михайлівський» договорів з ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» та ТОВ «Кредитно-інвестиційний центр» призвело до незаконного виведення коштів з банку, як наслідок, до його неплатоспроможності. Тобто,  дії уповноважених осіб Фонду гарантування щодо встановлення фактів нікчемності вказаних договорів є правомірними. Суди в своїх рішеннях посилаються на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 7 серпня 2017р. Даною постановою підтверджено законність і правомірність прийняття НБУ рішень про визнання ПАТ «Банк Михайлівський» неплатоспроможним і відкликання банківської ліцензії та ліквідацію, а Фондом гарантування вкладів фізичних осіб - про запровадження тимчасової адміністрації та початок процедури ліквідації. Процедура ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» триває у встановленому Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» порядку. Нагадаємо, тимчасову адміністрацію у банку було запроваджено з 23 травня 2016 року на підставі рішення НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. Процедуру ліквідації розпочато з 13 липня 2016 року. У рамках виплати гарантованого відшкодування вкладниками банку та прирівняними до них особами станом на 1 березня цього року отримано 2 357 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>