Треба підвищити на місцевому рівні відповідальність за виплату зарплат - Гройсман

Треба підвищити на місцевому рівні відповідальність за виплату зарплат - Гройсман

Укрінформ
Держава не залишить людей без зарплати. Втім, відповідальність за вчасну її виплату має лягти на місцевих керівників.

На цьому наголосив під час брифінгу у місті Косів Івано-Франківської області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання щодо виплати зарплати в регіонах, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Безумовно, треба зробити всі необхідні кроки, аби вчасно платити заробітну плату. Я ніколи в житті не залишу людей у біді, ніколи не дозволю їм не доплатити. Втім, треба підвищити відповідальність місцевих керівників, в яких є кошти, але вони витрачають їх протягом року на інші потреби, не думаючи про людей. Такого не буде. Там, де є потреби в районах у коштах, держава завжди підтримає. Але треба зробити, щоб на місцевому рівні була висока відповідальність», - переконаний Гройсман.

Він зауважив, що торік за підтримкою держбюджету для виплати зарплати звернулись чотири області. Тоді в регіони для цього скерували 257 млн грн. А після аудиту виявилось, що не у всіх областях була потреба. Прем’єр переконаний, що тоді треба було з обласного бюджету в рамках децентралізації коштів передати їх на райони і «не перекладати проблему з місцевого рівня на центральний».

Читайте також: Мін'юст у квітні починає боротьбу з невиплатою зарплат

Як повідомлялося, сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Івано-Франківську область з робочим візитом. Він провів нараду щодо розвитку гірських та високогірних територій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-