SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Укрзалізниця підписала угоду з General Еlectric на виробництво локомотивів - 23.02.2018 15:45 — Новини Укрінформ
Укрзалізниця підписала угоду з General Еlectric на виробництво локомотивів

Укрзалізниця підписала угоду з General Еlectric на виробництво локомотивів

Фото
2542
Ukrinform
"Укрзалізниця" підписала рамкову угоду з американською компанією General Еlectric Transportation на модернізацію і виробництво локомотивів.

Церемонія підписання відбулася у присутності Президента Петра Порошенка та посла США в Україні Марі Йованович, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зауважив Президент, угода "Укрзалізниці" з General Electric укладена на суму в 1 млрд доларів США й передбачає модернізацію залізниці та розвиток виробництва.

"Але найголовніше, що підписання рамкового договору стане запорукою довгострокового взаємовигідного співробітництва між Києвом та Вашингтоном", - підкреслив Порошенко.

Підписання угоди між "Укрзалізниця" та General Еlectric Transportation / Фото: Худякова Олена. Укрінформ

Він наголосив, що угода є одним і тих сигналів, які свідчать, що Україна рухається вперед.

Як відомо, угода між "Укрзалізницею" та GE передбачає модернізацію локомотивного парку та будівництво нових локомотивів. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі - 10%, пізніше - 40%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>