ПриватБанк за місяць отримав понад мільярд прибутку

ПриватБанк за місяць отримав понад мільярд прибутку

978
Ukrinform
ПриватБанк за січень 2018 року отримав прибуток 1 млрд 105 млн гривень.

Про це йдеться в прес-релізі, що є в розпорядженні Укрінформу.

"За перший місяць 2018 року ПриватБанк отримав прибуток 1 млрд 105 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Як повідомила прес-служба банку, прибуткова робота є стратегічним завданням банку на поточний рік, за підсумками якого банк планує отримати не менше 4 млрд грн прибутку.

"Сьогодні головна мета - не лише прибуткова робота банку, а насамперед повернення активів банку в Україну та в Україні", - зазначає прес-служба ПриватБанку.

Читайте також: ПриватБанк цьогоріч планує надати малому бізнесу 5 мільярдів кредитів

Банком проводиться робота та розслідування, що спрямовані на повернення державних коштів, витрачених на відновлення капіталу після націоналізації банку. У банку нагадали, що колишніми власниками та топ-менеджментом свого часу було виведено мільярди доларів, що створило критичну загрозу інтересам кредиторів та вкладників ПриватБанку. Разом із Національним банком України та визнаними в усьому світі компаніями ПриватБанк опрацьовує ці питання та звітує суспільству.

"Ми хочемо розуміння щодо необхідності проведення цієї непростої роботи в банку та уникнення публічного маніпулювання недостовірною інформацією щодо процесу розслідування як у заявах політиків, так і громадських діячів із залученням журналістів. Політика у світі щодо банківської таємниці змінюється - не може бути таємниці щодо шахрайських дій, які становлять загрозу громадським та державним інтересам", - зазначають у банку.

За повідомленням прес-служби банку, факти витоку та розкриття банківської таємниці як самому банку, так з боку тих, хто сприяв її оприлюдненню, будуть належно розслідувані та оцінені, зараз триває відповідне службове розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-