Роботи в Бескидському тунелі мають завершити до кінця травня - Укрзалізниця

Роботи в Бескидському тунелі мають завершити до кінця травня - Укрзалізниця

Укрінформ
Залізничники укладають другу колію всередині Бескидського тунелю, повністю завершать роботи до кінця травня.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця"

"Залізничники завершили укладати парну колію в Бескидському тунелі — 1764 м.п та уклали 400 метрів непарної. Продовжуються роботи з підготовки до облаштування контактної мережі в тунелі та на підходах до нього. Щодоби на об’єкті працюють близько 100 колійників, енергетиків та будівельників", - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, залізничники виконують роботи завершального етапу, що передбачає електрифікацію ділянки, укладання колій, влаштування систем автоматики та телекомунікацій, будівництво споруд та інше. Наразі на станції Бескид завершується монтаж обладнання новітньої мікропроцесорної централізації керування рухом поїздів. 

За проектом, повністю закінчити комплекс робіт планується у другому кварталі 2018 року, орієнтовно до кінця травня.

Читайте також: Укрзалізниця планує цьогоріч оновити понад 10% пасажирських вагонів - Кравцов

Будівництво двоколійного Бескидського тунелю фінансується за рахунок коштів регіональної філії «Львівська залізниця» та із використанням кредитних коштів МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях «Бескидський залізничний тунель» (55 млн євро).

Реалізація цього масштабного інфраструктурного проекту дозволить збільшити пропускну здатність п’ятого європейського транспортного коридору (Італія — Словенія — Угорщина — Словаччина — Україна).

26 вересня 2017 року підрядник ПрАТ «Інтербудмонтаж» завершив основні роботи з будівництва двоколійного Бескидського тунелю: його проходку, постійну обробку склепіння та стін тунелю.  Роботи тривали з 29 жовтня 2013 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-