Україна перейде на трирічне планування економіки – Мінфін

Україна перейде на трирічне планування економіки – Мінфін

Укрінформ
Міністерство фінансів вже на найближчому засіданні уряду винесе на розгляд Кабміну розроблені зміни до Бюджетного кодексу, щоб закріпити на законодавчому рівні новий ефективний механізм управління бюджетним процесом - середньострокове бюджетне планування на усіх рівнях бюджетної системи.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну на своїй сторінці у Facebook.

"У новому році Мінфін уже розпочав роботу над формуванням Бюджетної декларації на 2019-2021 роки. Це ключовий елемент середньострокового бюджетного планування, яке Мінфін запроваджує в Україні. Вже на найближчому засіданні уряду Мінфін винесе на розгляд Кабміну розроблені зміни до Бюджетного кодексу, щоб закріпити на законодавчому рівні новий ефективний механізм управління бюджетним процесом - середньострокове бюджетне планування на усіх рівнях бюджетної системи", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Данилюк: Без реорганізації в реформу ДФС не вірю і натхнення не зображатиму

У міністерстві вважають, що це революційний крок, адже перехід від однорічної до трирічної перспективи бюджетного планування - це системна зміна бюджетної політики, яка забезпечує стратегічний підхід до визначення пріоритетних заходів та ефективний розподіл ресурсів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-