Стало відомо, наскільки здешевшає газ для промисловості

Стало відомо, наскільки здешевшає газ для промисловості

1552
Ukrinform
НАК "Нафтогаз України" оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на лютий 2018 року. Порівняно з січнем, вони знизяться на 5,5% - 5,9%.

Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з НАКом.

Найнижча ціна, що становитиме 9 195,60 грн за 1000 кубометрів, як і раніше, діятиме для тих, хто закуповуватиме газ на умовах передоплати, відбиратиме не менше 50 тис. кубометрів та не має боргів перед Нафтогазом. Така ж ціна діє для дочірніх підприємств НАК.

Для всіх інших категорій покупців ціна становитиме 10 141,20 грн за 1000 кубометрів.

За підрахунками Нафтогазу, порівняно з січнем 2018 року ціни знизяться від 5,5% до 5,9%.

Як відомо, з 1 жовтня 2015 року введено в дію закон України "Про ринок природного газу", яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом.

Читайте також: Нафтогаз може почати купувати російський газ вже у першому кварталі - Коболєв

Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу на суб'єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов'язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом міністрів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>