Укрзалізниця відкидає заяви про дискримінацію металургів під час розподілу піввагонів

Укрзалізниця відкидає заяви про дискримінацію металургів під час розподілу піввагонів

Укрінформ
В.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов відкинув звинувачення у дискримінаційних підходах щодо підприємств гірничо-металургійного комплексу під час розподілу піввагонів.

Про це він заявив на робочій зустрічі керівного складу товариства з представниками ГМК України, яка відбулась 15 грудня з ініціативи менеджменту товариства.

Укрзалізниця подала аналіз діяльності філії «Центр транспортної логістики» за 11 місяців та 13 днів грудня 2017 року з розподілу порожніх піввагонів. Він свідчить, що підприємства ГМК України перебувають у пріоритетному становищі перед відправниками інших галузей. Зокрема, випереджають за кількістю наданого рухомого складу навіть державні програми із перевезення енергетичного вугілля та держпрограми з будівництва автошляхів. Так, наприклад, за 13 діб грудня під навантаження було надано 32,2 тис. вагонів, з яких майже 16 тисяч – для вантажів гірничо-промислового комплексу.

Читайте також: Укрзалізниця цьогоріч побудувала 2400 напіввагонів - Кравцов

Отож, левову частку порожнього рухомого складу – майже 50% - ЦТЛ надає саме підприємствам ГМК. Це засвідчує абсолютну безпідставність звинувачень на адресу Укрзалізниці з боку металургів. Втім, попри безпідставність претензій, Укрзалізниця готова всіляко шукати шляхи задоволення потреб клієнтів у перевезенні вантажів. Однак вирішення цього питання можливе винятково у межах можливостей та наявного доступного робочого парку піввагонів, задіяного на коліях 1520.

За результатами наради Євген Кравцов розпорядився філії ЦТЛ включити до участі у щодобовому плануванні під час селекторних нарад уповноважених представників ГМК. Такий досвід успішно зарекомендував себе при перевезенні вугільних вантажів. «Вантажовласник може бачити плани Укрзалізниці, підхід рухомого складу, роботу переходів тощо. Процес буде прозорим та відкритим», – зазначив Кравцов.

Під час наради також було зауважено, що громадській думці маніпулятивно нав’язується теза про нібито монопольне становище Укрзалізниці на ринку піввагонів, тоді як парк компанії складає лише третину існуючого парку піввагонів в Україні.

Наводячи доказову статистику, в.о. голови правління назвав абсолютно безпідставними звинувачення у корупції під час розподілу піввагонів, що, в межах організованих компаній, озвучуються штатними лобістами окремих фінансово-промислових груп. «Бездоказові та голослівні, озвучені публічно, вони вводять в оману широку громадськість щодо справжнього стану із залізничними перевезеннями продукції ГМК. Компанія залишає за собою право вимагати припинення поширення наклепницької та недостовірної інформації», – зазначив Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-