Ощадбанк два дні не прийматиме платежі

Ощадбанк два дні не прийматиме платежі

2151
Ukrinform
Ощадбанк 16 і 17 грудня призупинить прийом комунальних та інших платежів через відділення у зв'язку з переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку.

Про це інформує прес-служба фінустанови.

"У суботу 16 грудня та неділю 17 грудня відділення будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі Ви зможете провести в ІПТ та Ощад 24/7", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Ощадбанк переходить на новий план рахунків бухгалтерського обліку згідно з постановою НБУ від 11 вересня 2017 року №89, яка передбачає зміну номерів клієнтських рахунків з метою впровадження нових міжнародних стандартів.

"Ощадбанк, зважаючи на масштабний обсяг клієнтських даних та найбільшу мережу відділень, здійснив усі підготовчі роботи заздалегідь. Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні дні. Відповідно буде змінено графік роботи відділень. Зміни торкнуться частини мережі відділень, що зазвичай працюють у вихідні дні: в суботу 16 грудня та неділю 17 грудня відділення будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та всі інші платежі (за виключенням платежів за кредитом) Ви зможете провести в ІПТ та Ощад 24/7", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Сплачуйте миттєво: Ощадбанк з MasterCard запустили додаток Android Pay

Для Києва додатково прийнято рішення про продовження часу роботи відділень 18, 19 та 20 грудня на 1 годину для надання можливості бажаючим встигнути сплатити комунальні платежі за пільговими тарифами (по 20.12.2017 включно).

"У вказаний період 16-17 грудня 2017 операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень. Кошти на карткових рахунках будуть доступні у звичайному режимі. Можливе часткове обмеження лише функціоналу онлайн-сервісів "Ощад 24/7" у  частині перегляду залишків по поточних, кредитних та депозитних рахунках та проведення операцій з ними", - додали у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>