В Укрзалізниці вивчили досвід Білорусі з оновлення рухомого складу

В Укрзалізниці вивчили досвід Білорусі з оновлення рухомого складу

Укрінформ
В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов ознайомився з досвідом білоруських колег щодо оновлення рухомого залізничного складу.

Зустріч делегації Укрзалізниці з начальником Білоруської залізниці Володимиром Морозовим відбулася у п'ятницю в Мінську в рамках проведення заходів з нагоди 155-річчя білоруської залізниці, повідомляє Залізничний інформаційний портал.

"Під час візиту керівник Укрзалізниці знайомиться з досвідом роботи локомотивних депо, вокзалів, із зразками сучасного моторвагонного, тягового рухомого складу, який використовується на білоруських магістралях. Особлива увага під час візиту приділена умовам експлуатації та ремонту сучасного рухомого складу", - йдеться у повідомленні.

За словами Кравцова, зважаючи на масштабні плани Укрзалізниці з оновлення рухомого складу та інфраструктури, які вже почали реалізовуватися, для українських залізничників дуже важливо вивчити досвід найближчих сусідів у цьому питанні. "Білоруська залізниця за останній час зробила прорив у оновленні свого парку, застосовуючи на своїх магістралях техніку провідних світових виробників і цей досвід для нас надзвичайно цінний, зважаючи на історичну спільність становлення та розвитку наших залізничних мереж та технічних стандартів», - зазначив він.

Читайте також: Можливості Укрзалізниці презентують на профільній Генасамблеї у Парижі

Керівники залізничних компаній України та Білорусі також обговорили актуальні питання подальшої двосторонньої співпраці в галузі вантажних та пасажирських перевезень у сполученні Україна – Білорусь, розвитку транзитних перевезень, зокрема, поїздом комбінованого транспорту «Вікінг» і контейнерним поїздом ZUBR, а також питання тарифної політики в організації перевезень між двома країнами.

За 10 місяців 2017 року обсяг перевезених вантажів по білорусько-українських міждержавних стикових пунктах склав 13 879 тис. тонн, або 129,8 % до відповідного показника 2016 року. За номенклатурою вантажів найбільше перевозяться мінбудматеріали, нафтопродукти, добрива, метали та лісові вантажі. Щодо спільних проектів, які нині реалізуються між Україною та Республікою Білорусь,  – це «Вікінг» та «ZUBR», які з’єднують інфраструктуру морських контейнерних ліній Балтійського регіону з аналогічною інфраструктурою Чорного моря. 

Обсяги перевезень контейнерів у складі поїзда комбінованого транспорту «Вікінг» за 10 місяців 2017 року становлять 6658 ТЕU, що на 97% більше відповідного показника 2016 року. Обсяги перевезення контейнерного поїзда «ZUBR» за 10 місяців 2017 року становлять 1272 ТЕU, що на 6% більше відповідного показника минулого року. 

За 10 місяців 2017 року у сполученні Білорусь – Україна міжнародними пасажирськими поїздами перевезено 140 тис. пасажирів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-