Укрзалізниця активно інтегрується в транспортний маршрут Південь - Захід

Укрзалізниця активно інтегрується в транспортний маршрут Південь - Захід

Укрінформ
Керівники залізниць України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі обговорять першочергові заходи з розвитку транзитного потенціалу країн.

Про це йтиметься на засіданні Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід у Тбілісі, де беруть участь керівники ПАТ "Укрзалізниця", повідомляє прес-служба компанії.

"В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов бере участь у роботі Tbilisi Belt & Road forum в складі української урядової делегації та у роботі Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід.  Делегації залізниць Ірану, Азербайджану, Грузії, України та Польщі продовжать роботу над визначенням першочергових заходів із розвитку транзитного потенціалу залізничного напрямку, тарифної політики та можливості встановлення наскрізних тарифів з метою залучення додаткових обсягів вантажів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Мінекономіки: Укрзалізниця через ProZorro продаватиме і здаватиме в оренду майно

Керівники залізниць України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі 7 вересня 2017 року підписали в Одесі протокол засідання Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід. Проект з розвитку маршруту передбачає організацію контейнерних вантажоперевезень з Індії / країн Перської затоки через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу до країн ЄС і зворотно.

8 вересня цього року керівники ПАТ «Укрзалізниця», ЗАТ «Азербайджанські залізниці» та АТ «Грузинська залізниця» підписали Меморандум про співпрацю щодо спільної експлуатації постійного залізнично-поромного сполучення для розвитку вантажних перевезень за маршрутом ЄС - Україна - Чорне море - Грузія - Азербайджан - Каспійське море - країни Азійського регіону з використанням поромів ПАТ «Укрзалізниця».

Меморандум передбачає створення спільного підприємства для оперування поромами ПАТ «Укрзалізниця» для розвитку маршруту Балтійське море - Чорне море - Каспійське море.

Наразі на балансі ПАТ «Укрзалізниця» знаходяться два пороми «Герої Плевни» та «Герої Шипки». На сьогодні ці пороми отримали свідоцтва про право власності та свідоцтва про право плавання під державним прапором України, на пором «Герої Шипки» отримано свідоцтво про мінімальний склад екіпажу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-