SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Україна може реалізувати багато проектів зі Світовим банком - Гройсман - 14.11.2017 11:32 — Новини Укрінформ
Україна може реалізувати багато проектів зі Світовим банком - Гройсман

Україна може реалізувати багато проектів зі Світовим банком - Гройсман

Фото
900
Ukrinform
Існує багато проектів, які Україна може реалізувати у співпраці зі Світовим банком у перспективі.

Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У нас є багато спільних проектів, які ми можемо реалізувати в Україні у наступні періоди”, - сказав глава уряду.

Водночас Гройсман підкреслив, що нинішній візит голови Світового банку є першим за останні 15 років і, на його думку, є “символічним”.

Прем’єр-міністр також розповів делегації Світового банку про проблеми, з якими стикнулась Україна упродовж трьох років російської агресії, та пріоритети розвитку держави.

Зокрема, він зауважив, що пріоритетом на наступний рік є реформи у сферах освіти, охорони здоров’я, продовження реформування судової системи, ухвалення змін до законодавства щодо приватизації.

Прем'єр-міністр України зустрівся з президентом Світового банку / Фото: Владислав Мусієнко, Укрінформ

Читайте также: Гройсман прогнозирует, что 2018 год станет годом экономического успеха

Гройсман додав, що у проекті Державного бюджету на 2018 рік закладено тривідсоткове зростання економіки, проте цей показник може бути вищим. Крім того, Україна має всі можливості перетворитися з імпортера на експортера енергоносіїв, зазнчив Прем'єр-міністр.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-