Угорці вивчають можливості Одеського порту як транзитера контейнерних вантажів - 11.10.2017 18:50 — Новини Укрінформ
Угорці вивчають можливості Одеського порту як транзитера контейнерних вантажів

Угорці вивчають можливості Одеського порту як транзитера контейнерних вантажів

683
Ukrinform
Одеський порт відвідали представники угорського офісу всесвітньо відомого логіста Kuehne+Nagel для вивчення можливостей Одеського порту як транзитера контейнерних вантажопотоків.

Про це повідомляється на сайті порту.

"Можливості Одеського порту як транзитера контейнерних вантажопотоків та IT-рішення процедур оформлення морських контейнерів у порту обговорювалися на зустрічі між представниками адміністрації порту та менеджерами угорського представництва однієї з провідних логістичних компаній світу Kuehne+Nagel. Зустріч відбулася сьогодні, 11 жовтня. Після переговорів гостям з Угорщини була надана можливість відвідати обидва контейнерні термінали порту – на Карантинному молу та в Хлібній гавані", - йдеться у повідомленні.

Як прокоментував подію начальник адміністрації порту Ігор Ткачук, зустріч відбулася з ініціативи українського офісу Kuehne+Nagel. 

"Для нас є добрим знаком те, що зустріч відбулася з ініціативи українського офісу Kuehne+Nagel та мала суто прикладний характер. Це означає, що один зі світових лідерів логістики розглядає Одеський порт як потенційного партнера для розширення своєї присутності у портах чорноморського басейну. Фахівці Одеського порту разом з представниками IT-компанії, яка здійснює експлуатацію телекомунікаційних ресурсів, задіяних у процесі оформлення контейнерів та транспортних засобів в українських портах, відповіли на всі запитання наших гостей. Сподіваюсь, ця зустріч стане точкою відліку у налагодженні співробітництва між Kuehne+Nagel та операторами контейнерних терміналів порту", - зазначив він.

Читайте також: АМПУ: Морське єдине вікно аналізуватиме дані про судна, які заходять в порти України

На сьогодні виробничі потужності Одеського порту дозволяють перевантажувати контейнери у обсязі 900 тис.TEU на рік. У 2016 році контейнерообіг у порту зафіксовано на позначці 480,3 тис TEU, що становить 87% від контейнерообігу всіх портів України. Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» та інвестор ДП «Контейнерний термінал Одеса» спільно реалізують проект з розширення потужностей терміналу на Карантинному молу, який передбачає збільшення пропускної спроможності на 600 тис. TEU.

Компанія Kuehne+Nagel надає послуги з морських, авіаційних, автомобільних і залізничних перевезень, а також складської логістики і дистрибуції. На сьогодні мережа представництв компанії налічує більше 1300 офісів майже у 100 країнах світу. Кількість персоналу перевищує 70 тис. співробітників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>