Підготовка енергосистеми до зими: ДТЕК отримав п'яту партію вугілля з ПАР

Підготовка енергосистеми до зими: ДТЕК отримав п'яту партію вугілля з ПАР

Укрінформ
Порт «Південний» 18 вересня прийняв п'яте судно з ПАР, яке доставило 75 тис. тонн антрациту для ДТЕК.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі компанії.

«18 вересня в порт «Південний» прибуло п'яте судно з ПАР, яке доставило 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК. У порту одночасно розвантажується відразу два балкери з імпортним антрацитом, що дозволить ТЕС компанії накопити ресурс для стабільної роботи в опалювальний період», - повідомляє ДТЕК.

Балкер «MIN SHENG 1»  пришвартувався в порту в 22:30. Процес розвантаження займе орієнтовно три доби. При цьому балкер «Semiramis» з 80 тис. тонн антрациту, що прибув в «Південний» 17 вересня, за станом на 8:00 на сьогодні розвантажено на 85%. Усе імпортне вугілля вирушить на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС, які допомагають покривати нестачу потужності в енергосистемі.

«ДТЕК поставив для вітчизняної енергетики вже 375 тис. тонн антрациту з ЮАР. Ці об'єми дозволили нормально пройти літній період пікових навантажень на енергосистему країни. У жовтні ми чекаємо прибуття в Україну ще 150 тис. тонн південноафриканського вугілля для того, щоб створити необхідні запаси ресурсу на складах наших ТЕС напередодні опалювального сезону», - прокоментував комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

Читайте також: Схеми "Роттердам+": НАБУ отримало доступ до рахунків компанії Ахметова

Довідка. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової і поновлюваної енергетики, поставляють тепло- і електроенергію кінцевим споживачам і роблять енергосервісні послуги. Компанія входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-