Меморандум: В Україні визначились, як підвищити якість комунальних послуг

Меморандум: В Україні визначились, як підвищити якість комунальних послуг

575
Ukrinform
Асоціація міст України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ і Всеукраїнська рада голів ОСББ підписали Меморандум про співпрацю.

Церемонія підписання відбулася у п'ятницю у КМДА, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам потрібно реформувати систему ЖКГ, привести її до європейських стандартів. Це можна досягнути об'єднавши зусилля місцевого самоврядування і виконавчої влади та долучивши до цього процесу власників багатоквартирних будинків. Адже підвищення рівня якості житлово-комунальних послуг можливо лише коли до цього процесу будуть залучені не тільки підприємства ЖКГ, а й громадяни, які отримують відповідні послуги", - сказав голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко.

Мер зазначив, що співпраця спрямована на забезпечення співвласників багатоквартирних будинків житлово-комунальними послугами належної якості за рахунок ефективного управління житловим фондом.

Читайте також: У Києві презентували оновлений сайт з питань ЖКП

Як зауважив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, "саме завдяки цьому меморандуму ми повинні відпрацювати разом ті інструменти, які будуть дозволяти впроваджувати енергоефективність в містах”. 

За його словами, в кожному обласному центрі, можливо і в районних центрах, влада зможе відкрити консультаційні центри, які будуть надавати безоплатні послуги головам ОСББ і мешканцям будинків.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-