Гройсман: Без "ремонту" солідарної пенсійної системи неможливо рухатися далі

Гройсман: Без "ремонту" солідарної пенсійної системи неможливо рухатися далі

1194
Ukrinform
Після прийняття Верховною Радою внесеного закону щодо пенсійної реформи уже з 1 жовтня пенсії зростуть для 9 млн пенсіонерів.

Про це у Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Пенсійна реформа, яку ми розпочинаємо, спрямована саме на те, щоб не тільки відновити справедливість по відношенню до сьогоднішніх пенсіонерів, але й закласти основи для сталої пенсійної системи на майбутнє. Після прийняття Верховною Радою внесеного нами закону уже з 1 жовтня пенсії зростуть для 9 млн пенсіонерів. Ми також передбачили, що в подальшому вони будуть автоматично перераховуватись з врахуванням збільшення середньої заробітної плати і показників інфляції. Тому будуть далі збільшуватись і уже нараховані раніше, і нові пенсії", - написав прем'єр.

Він зазначив, що запропонована пенсійна реформа дозволить за 7-10 років ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, який наразі становить більше 140 млрд грн.

"Тим самим і нинішні, і майбутні пенсіонери будуть убезпечені від ситуації, коли у держави просто не буде можливості взагалі виплачувати пенсії. Все це стосується солідарної системи пенсійного забезпечення, без "ремонту" якої неможливо рухатись далі. Солідарна система - це той фундамент, на якому будується пенсійне забезпечення у всіх країнах світу. Вона дає можливість отримувати пенсію в старості незалежно від життєвих обставин людини. Солідарна система захищає людину", - додав Гройсман.

Читайте також: Коефіцієнти для розрахунку пенсій будуть перераховані - Гримчак

Він зауважив, що наразі уряд разом із експертним середовищем напрацьовує механізми впровадження накопичувальної системи, які планується розпочати впроваджувати вже за декілька років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>