Світовий банк оцінить вплив реформ на будівельний бізнес в Україні

Світовий банк оцінить вплив реформ на будівельний бізнес в Україні

873
Ukrinform
Місія Світового банку оцінить ефективність запроваджуваних в Україні реформ та їх вплив на легкість ведення будівельного бізнесу в Україні.

Про це повідомляється на сайті ДАБІ.

Матеріали, зібрані за результатами зустрічей у Києві, будуть покладені в основу щорічного звіту Світового банку «Doing Business 2018».

"Місія, що має оцінити ефективність запроваджуваних в Україні реформ та їх вплив на легкість ведення бізнесу, працюватиме в столиці до кінця тижня. За цей час економісти організації планують ознайомитися з проведенням реформ у таких сферах, як реєстрація бізнесу, будівництво, міжнародна торгівля, реєстрація власності, захист міноритарних акціонерів та сплата податків. Адже саме аналіз справ по зазначених компонентах враховується у формуванні рейтингу Doing Business", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Нацбанку очікують зростання міжнародних резервів до $20 мільярдів

У роботі місії заплановані зустрічі з представниками органів державної влади, а також із приватним сектором, що дасть можливість об’єктивно оцінити практичну імплементацію реформ, задекларованих Україною цьогоріч.

Міжнародних експертів цікавлять питання щодо сплати забудовниками так званої «пайової участі», введення законодавчої норми про обов’язкову вищу освіту для спеціалістів будівельної сфери (проектантів, архітекторів, осіб, що здійснюють технічний нагляд, та експертів), страхування відповідальності цих фахівців, а також щодо перевірок готовності до експлуатації об’єктів будівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>