Експерти рекомендують українцям накупити валюти на два роки наперед

Експерти рекомендують українцям накупити валюти на два роки наперед

10756
Ukrinform
Тенденція зниження вартості валюти в Україні триватиме все літо. Тому з урахуванням прогнозів Мінфіну про вартість долара 29,3 грн 2018 року і 30,5 грн 2019 року, це літо є найкращим періодом для купівлі валюти на наступні 2,5 року.

Про це йдеться в прогнозі форекс-компанії Альпарі, який є у розпорядженні Укрінформу.

"Тенденція зниження вартості валюти триватиме і поточного тижня. У зв'язку з цим, курс має потенціал до подальшого позитивного руху, нижче 26 гривень за долар. Таким чином, поточного тижня офіційний курс щільніше тестуватиме позначку в 26 гривень і піде нижче цього рівня. При цьому, готівковий курс за минулий тиждень вже відзначився на рівнях 25,9 за долар. У найближче робочі дні ситуація буде аналогічна. Національна валюта має і подальший потенціал до зміцнення як мінімум на 10 копійок, що дасть можливість котируватися валюті в обмінниках за курсом 25,8", - йдеться в повідомленні.

За минулий тиждень динаміка курсу української гривні не дуже зазнала змін. Ранком понеділка старт торгів розпочався з позначки 26,02, закінчивши у п'ятницю на тому самому рівні, при цьому по відношенню до євро гривня за минулий тиждень зміцнилася на 40 копійок, зафіксувавши зниження курсу з 29,46 до 29,06. Цього тижня динаміка курсу буде схожою. Загалом зміцнення гривні є більш ніж очікуваним, і часто відбувається в літній період, чому сприяє відсутність платежів за імпорт енергоносіїв і надходження валютної виручки від аграріїв. Для нашої економіки це сезонна ситуація, яка відбувається щороку і цілком добре себе демонструє і цього року.

"З урахуванням прогнозів Мінфіну про подальшу долю економіки і вартість долара 29,3 гривні наступного року і 30,5 гривні в 2019 році, поточний період і ціни є найкращим періодом для купівлі долара", - додають в Альпарі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-