Світовий банк дає Укрексімбанку $150 мільйонів кредиту

Світовий банк дає Укрексімбанку $150 мільйонів кредиту

Укрінформ
Укрексімбанк залучає у Світового банку 150 млн дол. США для підтримки експортноорієнтованих підприємств малого та середнього бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"26 червня 2017 року голова правління публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" Олександр Гриценко та директор Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) з питань України, Білорусії та Молдови Сату Кахконен підписали договірні документи щодо Проекту доступу до довготермінового фінансування - Гарантійну угоду між Україною та МБРР, Угоду про позику між Укрексімбанком та МБРР і відповідні додаткові листи", - йдеться в повідомленні.

Згідно з цими угодами, МБРР надасть Укрексімбанку під суверенну гарантію кредитні ресурси в сумі 150 млн дол. терміном до 35 років для реалізації Проекту доступу до довготермінового фінансування. Позичальником коштів МБРР та відповідальним виконавцем за Проектом є державний Укрексімбанк. У рамках Проекту Укрексімбанк надаватиме середньо- та довгострокові кредити як для фінансування інвестиційних проектів, так і на поповнення обігових коштів, спрямованих на розвиток експортного потенціалу малих та середніх українських підприємств, у тому числі й через українські комерційні банки. Відбір кінцевих позичальників та банків-учасників Проекту здійснюватиметься за узгодженими із МБРР критеріями прийнятності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-