Фонд гарантування: злочинна група знешкоджена - боротьба з корупцією триватиме

Фонд гарантування: злочинна група знешкоджена - боротьба з корупцією триватиме

723
Ukrinform
У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявляють, що завдяки їхній співпраці з СБУ було припинено діяльність злочинної групи з вимагання хабарів, до складу якої входила уповноважена особа фонду.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування.

«Завдяки тісній співпраці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з Головним управлінням боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ вчора було припинено діяльність злочинної групи, що здійснювала вимагання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, та до складу якої входила уповноважена особа фонду», - йдеться в повідомленні.

У ФГВФО зазначають, що антикорупційна операція була здійснена у режимі цілковитої секретності, деталі її проведення були відомі вкрай обмеженому колу осіб. Зараз тривають оперативно-слідчі дії. Дотримуючись принципу «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції, фонд і надалі вживатиме усіх заходів щодо запобігання та протидії цьому явищу як у власних лавах, так і серед співробітників неплатоспроможних банків, та сприятиме правоохоронним органах у викритті подібних фактів, наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ спільно з СБУ затримали під час одержання хабара в сумі 5 млн дол одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, яка розробила злочинну схему вимагання та одержання хабарів від керівників банківських установ, до яких введено тимчасові адміністрації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-