Зміївська ТЕС першою в Україні розпочала перехід на вугілля газової групи

Зміївська ТЕС першою в Україні розпочала перехід на вугілля газової групи

Укрінформ
На Зміївській ТЕС розпочато пусконалагоджувальні роботи після технічного переоснащення енергоблоку №2 для використання неантрацитового вугілля.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час зустрічі з делегацією Мінстерства енергетики Сполучених Штатів Америки 31 травня, наголошуючи на здійсненні заходів щодо зменшення використання вугілля антрацитової групи, розповів про пусконалагоджувальні роботи після технічного переоснащення на енергоблоці №2 Зміївської ТЕС.

За інформацією ПАТ «Центренерго», учора 30 травня 2017 року, з випередженням усіх графіків, на енергоблоці №2 Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» завершено комплекс будівельно-монтажних робіт з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання антрацитового палива з переведенням котлоагрегатів на використання вугілля марки «Г» і «ДГ» та о 12:19 успішним підключенням до мережі ОЕС України розпочато етап пусконалагоджувальних робіт для підготовки основного і допоміжного обладнання до комплексного випробування.

Згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 31.10.2016 №648 (зі змінами, внесеними наказом Міненерговугілля від 14.04.2017 №273) введення енергоблоку  №2 в промислову експлуатацію передбачено до 1 вересня 2017 року. Енергоблок №5 Зміївської ТЕС має бути переведено на марку «Г» до 15 вересня 2017 року.

Таким чином,  Зміївська ТЕС першою в Україні переходить з дефіцитного енергетичного вугілля марок «АШ» та «П» на використання вугілля газової групи, що є вкрай важливим проектом в підвищенні енергонезалежності і енергобезпеки не тільки Зміївської ТЕС, а й всієї об’єднаної енергосистеми України. Це у свою чергу поліпшить збут вугледобувним підприємствам України та забезпечить теплом жителів селища Слобожанське.

Паралельно з технічними роботами на Зміївській ТЕС триває накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги складають понад 110 тис. т, що забезпечить подальшу роботу електростанції, та стабільне проходження опалювального сезону 2017/2018 рр.

ПАТ «Центренерго» має плани подальшого впровадження кроків зі збільшення частки використання вугілля марок «Г» та «ДГ» в балансі палива на електростанціях товариства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-