Нацбанк зняв обмеження для фізосіб на переказ коштів за межі України

1920
Ukrinform
Національний банк України зняв обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій у рамках лібералізації валютного регулювання.

Про це повідомляє прес-служба регулятора. 

"По-перше, скасовується заборона на купівлю іноземної валюти у разі наявності у клієнта власних коштів на рахунках у сумі, що перевищує 100 тис. доларів США в еквіваленті. Раніше, за умови перевищення вказаної суми, клієнт мав виконувати зобов’язання за рахунок власної іноземної валюти. По-друге, знімаються обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 тис. грн на місяць (за винятком деяких випадків)", - йдеться у повідомленні.

Крім того, банкам буде дозволено здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень щодо групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку. Досі операції з обміну здійснювалися виключно в межах однієї групи Класифікатора, за винятком операцій, які здійснюються: на міжбанківському та міжнародних валютних ринках для виконання зобов’язань за імпортними договорами, а також на міжнародних валютних ринках з купівлі іноземної валюти 1-ї групи Класифікатора за іноземну валюту інших груп. 

Зазначається, що скасування обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторговельних операцій набуває чинності 12 червня, а решта зазначених змін - з 31 травня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-