У Мінфіні кажуть, що реформу митниці вимірюватимуть не мільярдами, а хвилинами

У Мінфіні кажуть, що реформу митниці вимірюватимуть не мільярдами, а хвилинами

Укрінформ
Ефективність реформування митної системи в Україні буде вимірюватися у кількості часу втраченого на здійснення митних формальностей.

Про це заявив директор департаменту митної політики Міністерства фінансів України Олександр Москаленко під час ІІІ Національного форуму з підтримки експорту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми реформу митниці будемо вимірювати в хвилинах. Не в мільярдах гривень, як колись було прийнято, що митниця має фіскальну функцію - наповнення бюджету грошами. Ми будемо вимірювати часом здійснення митних формальностей. Це та кардинальна зміна філософії, яка на сьогоднішній момент закладена в планах Міністерства фінансів на три найближчі роки", - пояснив Москаленко.

Він додав, що Мінфін 23 травня оприлюднив план дій для здійснення реформи митниці в Україні. У плані визначено 19 пріоритетних напрямів реорганізації в період з 2018 по 2020 рік.

За словами Москаленка, буде скасовано низку дозвільних документів для здійснення експорту. А також планується автоматизувати процес подачі та оформлення митних декларацій. Він підкреслив, що у планах Мінфіну на майбутнє - це скоротити процедуру митного оформлення експорту до 30 хвилин. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-