Заробітна плата шахтарів на 25% вища від середньої у промисловості - Держстат

Заробітна плата шахтарів на 25% вища від середньої у промисловості - Держстат

3733
Ukrinform
У працівників добувної промисловості та розроблення кар'єрів у І кварталі 2017 року середня заробітна плата становила 8,533 тис. грн - це на 24,7% більше, ніж у зайнятих у промисловому секторі.

Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

За даними Держстату, у періоді з січня по березень середня заробітна плата у зайнятих в промисловому секторі становила 6,844 тис. грн.

При цьому працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів отримували у зазначений період 8,533 тис. грн. Середня заробітна плата у секторі видобутку кам'яного та бурого вугілля становила 8332 тис. грн. 

Як повідомляв Укрінформ, вранці 4 травня на поверхню відмовились підніматися нічні зміни трьох шахт «Гвардійської», «Родіни» і «Тернівської» у повному складі та частина гірників «Октябрської». Трудові колективи шахт вимагали підвищення зарплат для робітників основних професій до рівня 2012 року, тобто еквівалентну 1000 доларів. 

Сьогодні усі гірники нічної зміни на Криворізькому залізорудному комбінаті (КЖРК), які після зміни залишалися під землею, вимагаючи підвищення зарплат, піднялися на поверхню.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>