Суд відмовив Сбєрбанку в стягненні 1,5 мільярда з Укрзалізниці

Суд відмовив Сбєрбанку в стягненні 1,5 мільярда з Укрзалізниці

1279
Укрінформ
Столична прокуратура не допустила безпідставне стягнення з «Укрзалізниці» 1,5 млрд гривень на користь Сбєрбанку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"Завдяки вчасному реагуванню прокуратури міста Києва запобігнуто безпідставному стягненню з Публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" майже 1,5 млрд гривень на користь ПАТ "Сбербанк", - йдеться у повідомленні. 

Зазначена фінустанова, яка є 100% дочірнім банком російського ПАТ "Сбєрбанк", звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення вказаних коштів з ПАТ "Укрзалізниця" у якості заборгованості за кредитним договором, укладеним між банком та державним підприємством "Донецька залізниця" ще у 2011 році.

"Однак, у зв’язку з перебуванням ДП "Донецька залізниця" у стані припинення, банк вирішив безпідставно стягнути заборгованість з ПАТ "Укрзалізниця". З метою захисту інтересів держави та попередження незаконного стягнення значної суми коштів з підприємства, єдиним акціонером якого є держава в особі Кабінету міністрів України, прокуратурою міста Києва здійснено вступ у розгляд вказаної справи", - прокоментували в прокуратурі. 

Повідомляється, що за результатом судового розгляду Господарський суд міста Києва погодився з доводами столичної прокуратури та відмовив банку у задоволенні позовних вимог.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-