На ХТЗ поновлять випуск бронетранспортерів - Президент

На ХТЗ поновлять випуск бронетранспортерів - Президент

Фото
5198
Укрінформ
На Харківському тракторному заводі планується поновити випуск бронетранспортерів МТ-ЛБ.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, перебуваючи з робочою поїздкою на підприємстві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Днями затверджене державне оборонне замовлення на 2017 рік. Там є робота і для ім. Малишева, і для Львівського, і для Миколаївського, і для Київського, і для Житомирського бронетанкових заводів... Приємна новина: там є замовлення і для Харківського тракторного. Давайте будемо починати відновлювати наше спецвиробництво. Бо наші МТ-ЛБ дуже добре зарекомендували себе під час оборони держави. Ніхто крім вас, людей, які мають інституційну пам'ять, швидко налагодити це виробництво не може. І ми не дали розікрасти обладнання, ми не дали вкрасти документацію. Принципове завдання для нас - відновити виробництво", - зазначив глава держави.

Фото: Михайло Палінчак

Порошенко також підкреслив, що робота на Укрборонпром вже дозволила іншим підприємствам, зокрема, в Харкові заводу ім.Малишева змінити на краще свою економічну ситуацію.

"Я поставив два з половиною роки тому завдання: підприємства Укроборонпрому будуть працювати на оборону країни в три зміни. Заїдьте зараз на завод Малишева. Подивіться, як змінилася ситуація. Люди вперше за багато років отримують заробітну платню, мають чітку виробничу програму", - сказав Президент.

Легкий плавучий бронетранспортер МТ-ЛБ, створений для транспортування людей та вантажів, випускали на ХТЗ за радянських часів. Пізніше на шасі цієї машини Харківським тракторним заводом був розроблений і випускався цивільний всюдихід ХТЗ-3Н.

Фото: wikipedia

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-