В Україні запустили проект USAID з розвитку аграрного сектору

В Україні запустили проект USAID з розвитку аграрного сектору

1515
Укрінформ
В Україні стартував проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку".

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.

"Запуск міжнародного проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» сприятиме комплексному економічному зростанню шляхом розвитку сільських територій та аграрного сектору в цілому. Офіційне відкриття Проекту відбулося в рамках серії міжнародних форумів і виставок, які проходять з 21 по 23 лютого на території "КиївЕкспоПлази", - йдеться у повідомленні. 

Період реалізації проекту з 7 серпня 2016 року – 3 липня 2020 року. Одним із важливих його завдань є забезпечення роботою сільського населення та створення привабливих умов проживання у сільській місцевості України. 

Серед інших завдань - підвищення конкурентоспроможності української аграрної продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності, доступ національних сільгосптоварів до нових експортних ринків ЄС. 

У рамках проекту планують розробити прозорі нормативно-правові засади функціонування ринку землі, запровадити реформи, які дозволять залучити кошти до модернізації систем зрошення земель.

"Один із пріоритетів Мінагрополітики – розвиток сільських територій. Завдяки реалізації проекту збільшиться обсяг інвестицій, з’являться нові робочі місця для сільського населення. Тим самим, покращиться їх добробут», - заявив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Він підкреслив, що співпраця України та США триває вже понад 25 років. В рамках цього партнерства на сьогодні вже діє 4 програми підтримки розвитку агросектору. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-