Українські аграрії просять Гройсмана розблокувати ПДВ-рахунки

Українські аграрії просять Гройсмана розблокувати ПДВ-рахунки

975
Ukrinform
Провідні аграрні асоціації звернулись до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з листом зверненням, де вимагають доручити ДФС України та Казначейству забезпечити розблокування додаткових електронних рахунків в СЕА ПДВ.

Про це повідомляє прес-служба "Українського клубу аграрного бізнесу".

"Через незаконне блокування додаткових електронних ПДВ-рахунків сільськогосподарських підприємств у січні 2017 року та їх розблокування лише на 1 день – 13 січня 2017 року, велика кількість  сільськогосподарських виробників не встигла 13 січня здійснити зарахування відповідних коштів на додаткові електронні ПДВ-рахунки", - йдеться у листі-зверненні.

Його підписали очільники асоціацій: "Український клуб аграрного бізнесу", "Всеукраїнської Аграрної Ради", Національної асоціації цукровиків України "Укрцукор", ГС "Аграрний союз України", ВГО "Українська аграрна конфедерація", "Союз птахівників України", Асоціація "Свинарі України".

Аграрії вимагають доручити ДФС України та Казначейству негайно забезпечити  розблокування додаткових електронних рахунків в СЕА ПДВ. І надати можливість сільгосптоваровиробникам поповнювати ці рахунки виключно на суми, задекларовані у податковій звітності, в якій відображені результати діяльності в межах спеціального режиму оподаткування протягом останнього звітного (податкового) періоду 2016 року, та забезпечити їх розподіл у відповідності до законодавства, як в частині сплати ПДВ до бюджету, так і в частині, яка має бути повернена на спеціальні рахунки сільгосппідприємств.

Нагадаємо, що з початку року аграрії почали повідомляти про те, що їх додаткові ПДВ-рахунки заблоковані. Пізніше за дорученням Міністра фінансів України Олександр Данилюка додаткові електронні ПДВ-рахунки було розблоковано на один день 13 січня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>