Система торгів арештованим майном запустила мобільний додаток

Система торгів арештованим майном запустила мобільний додаток

Укрінформ
Державне підприємство «СЕТАМ» запустило власний мобільний додаток на основі операційної системи iOS для смартфонів та електронних планшетів Apple (iPhone/ iPad), який дозволяє брати участь в електронних торгах через мобільний телефон. 

Про це повідомили Укрінформу в прес-службі підприємства.

«Відтепер, щоб узяти участь в аукціоні на СЕТАМ, достатньо мати під рукою лише телефон з мобільним додатком. Важливо, що цей програмний продукт жодним чином не поступається своїм функціоналом самому веб-сайту системи СЕТАМ.  Навіть більше, програмістам у межах цього мобільного додатку вдалося реалізувати вдосконалення для користувачів електронної системи СЕТАМ», - йдеться у повідомленні.

У підприємстві зазначили, що в мобільному додатку вдосконалена  система пошуку. Цікавий лот можна знайти як за ключовим словом, так і за номером лоту. При цьому пошук лоту здійснюється в одному рядку - це зручно.

«Ідея розробки та впровадження мобільного додатку для користувачів СЕТАМ у нас виникла одразу після отримання системи електронних торгів у наше управління. Й сьогодні ми можемо заявити, що після довгих місяців розробки та тестування системи мобільний додаток готовий до використання. Ближчим часом з'явиться версія додатку для  Android. Всі мобільні додатки для наших користувачів будуть, звісно, безкоштовні», - повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Скачати додаток можна у магазині  App Store, який містить усі додатки до мобільних телефонів iPhone та планшетів iPad.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-