"Приватбанк" на день призупинить корпоративні платежі - 19.12.2016 07:04 — Новини Укрінформ
"Приватбанк" на день призупинить корпоративні платежі

"Приватбанк" на день призупинить корпоративні платежі

2185
Ukrinform
"Приватбанк" на день призупинить корпоративні платежі, що є технічною необхідністю, обумовленою процедурою зміни контролю та законодавством.

Про це на сторінці в Facebook повідомила проектний менеджер реформ фінансового сектора в Національній раді реформ Вікторія Страхова.

"Клієнти ПриватБанк дійсно звикли до миттєвих платежів, тому звістка про те, що платіжки, які прийшли 19 числа, будуть виконані 20 числа, викликає невдоволення. Так, буде зупинка на один день корпоративних платежів. Це ніяк не пов'язано ні з ліквідністю, ні з будь-якими іншими показниками банку. Це технічна необхідність, обумовлена процедурою зміни контролю та особливостями законодавства", - заявила вона.

Страхова зазначила, що за законодавством, міжбанківські перекази виконуються протягом до трьох операційних днів, а внутрішньобанківські... до двох операційних днів. Тож ПриватБанк "навіть в процедурі зміни контролю, яка відбувається вперше в Україні (а за обсягом такого Банку, мабуть, і в Європі)" забезпечує більш швидкі платежі, ніж передбачено законодавчо.

"Це стало можливим завдяки співпраці менеджменту банку та уповноважених осіб держави", - наголосила проектний менеджер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>