Україна відійшла від "політики виживання" - Порошенко

Україна відійшла від "політики виживання" - Порошенко

905
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко вважає, що Україна перейшла від "політики виживання" до запровадження реальних реформ.

Про це він заявив сьогодні на XVI Міжнародному економічному форумі у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Поточний 2016 рік значною мірою є переломним. Чому так? Бо вперше, в 2016 році, після 14 кварталів економічного падіння, економіка України продемонструвала своє впевнене зростання. Це знаменує відхід від "політики виживання"...  Сьогодні ми маємо вже перші, але переконливі ознаки запроваджених реформ", - сказав Порошенко.

Зокрема, він відзначив позитивні наслідки децентралізації.

"Бюджети міст зросли вдвічі за два роки. Бюджети розвитку зросли в п'ять разів. І нарешті з'явилися власні інвестиційні спроможності в українських міст і українських регіонів", - підкреслив Президент.

Він також наголосив, що зростання української економіки стало можливим попри те, що в умовах агресії всі сили були кинуті на розбудову обороноздатності держави. "По 100 млрд бюджетних коштів за рік ми вимушені витрачати на підтримку сектора оборони і безпеки", - зазначив Президент.

Як повідомлялося, сьогодні у Львові відкрився XVI Міжнародний економічний форум. Планують, що упродовж двох днів його відвідає близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес-асоціації та банків. Очікуються виступи віце-прем`єр-міністра України Степана Кубіва, міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-