Французи хочуть розмістити в Україні експортні виробничі потужності

Французи хочуть розмістити в Україні експортні виробничі потужності

2298
Ukrinform
Україна може бути місцем для розташування виробничих потужностей французьких компаній не лише для українського ринку, а й для експорту.

Про це на прес-конференції щодо підсумків французько-українського бізнес-форуму заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зважаючи на наші угоди про ЗВТ, на всі конкуренті переваги, що є в Україні, ми можемо бути місцем для розташування виробничих потужностей французьких компаній не лише для ринку України, а й для експорту. Тут важливим моментом також є українська угода укладена з Канадою», - сказала Микольська.

За словами торгового представника України, мова йде про те, що мультинаціональні іноземні компанії зможуть розташовувати на території України виробничі, складальні або переробні потужності для своєї продукції.

«Важливим є те, що міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен також це підтвердив. За його словами, Угода ЗВТ з Україною це є величезний поштовх для співпраці українських і французьких компаній», - зазначила Микольська.

Як повідомляв Укрінформ, 28 жовтня у Парижі відбувся французько-український бізнес-форум. Форум був покликаний покращити бізнес-відносини між компаніями обох країн та відкрити нові можливості для співпраці.

Українську делегацію очолив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, із французької боку ключовими учасниками Форуму були Міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен та Генеральний секретар організації економічного співробітництва та розвитку Хосе Анхель Гурріа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-