Найбільше довкіллю в Україні шкодять ГМК та теплостанції - Семерак

Найбільше довкіллю в Україні шкодять ГМК та теплостанції - Семерак

1591
Ukrinform
Найбільшу шкоду навколишньому середовищу в Україні завдають підприємства гірничо-металургійного комплексу та теплоелектростанції.

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляє Урядовий портал.

«У нас є топ-100 і топ-10 підприємств-найбільших забруднювачів. Вони здебільшого локалізовані у певних регіонах. Це не лише південь України. Такі підприємства є і на Івано-Франківщині, і у Львівській області, і під Києвом - неподалік тих елітних дач, де живе багато заможних киян», - розповів Семерак.

Водночас, за його словами, деякі великі підприємства вже готові працювати за новими правилами у частині технічної модернізації виробництв та встановлення обладнання, яке б зменшувало кількість шкідливих викидів в атмосферу та їх негативний вплив на довкілля.

«Вже є перші ознаки, що український бізнес готовий нас почути. Перші компанії почали це робити. Насправді, від цих викидів страждає не лише Україна, а й інші країни. Хмарам диму не потрібні паспорт і віза – на кордоні їх ніхто не перевіряє», - резюмував міністр, зазначивши, що Україна поступово все ж змінює підходи до питань охорони навколишнього середовища.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-