Децентралізація додала до місцевих бюджетів майже 50% - Мінрегіонбуд

Децентралізація додала до місцевих бюджетів майже 50% - Мінрегіонбуд

1343
Ukrinform
Бюджетна та податкова децентралізація в Україні збільшила доходи місцевих бюджетів в середньому по країні майже на 50%.

Про це поінформував перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода на IX міжнародному інвестиційному форумі "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток", що проходить на Херсонщині 30 вересня - 1 жовтня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Останнім часом часто можна почути такі заяви, у тому числі й з Херсонської області такі заяви (лунають - ред.), що децентралізація зруйнує село, місцеве самоврядування. Я хотів би зазначити, що доходи місцевих бюджетів в середньому по Україні збільшилися майже на 50%, на 49,6%. На Херсонщині вони збільшилися на 52,3% - на 596 млн гривень, що відбулося завдяки знову ж таки бюджетній та податковій децентралізації", - розповів Негода.

Він наголосив, що проти таких цифр неможливо сперечатися, "що б не говорили негативного окремі політики про децентралізацію".

Як повідомляв Укрінформ, у роботі IX міжнародного інвестиційного форуму беруть участь понад 400 учасників з 27 країн світу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-