МВФ допускає виділення наступного траншу Україні до кінця року

МВФ допускає виділення наступного траншу Україні до кінця року

Укрінформ
Наступний транш МВФ для України може бути виділений до завершення нинішнього року - коли саме, визначатиме Виконавча рада Фонду.

Про це заявив під час брифінгу у Вашингтоні директор Департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Що стосується наступного перегляду та наступного траншу, це може відбутися до кінця року", - зауважив представник Фонду. 

Водночас він зазначив, що зараз не має інформації про конкретні дати або розміри траншу, які можуть бути ухвалені. За його словами, ці питання вирішуватимуться на засіданні Виконавчої ради МВФ.

Райс також прокоментував рішення керівництва Фонду щодо прийняття виключень у програмі кредитування для України. За його словами, це технічні питання, "які часто виникають у рамках подібних програм" та стосуються технічних аспектів.

Представник МВФ також зауважив, що зменшення суми третього траншу для України від очікуваних $1,7 млрд до $1 млрд не є "чимось надзвичайним". У цьому зв'язку він повідомив, що перегляди й відбуваються для того, щоб "відкалібрувати" рекомендації щодо політики кредитування та "переконатися в тому, що фінансування здійснюється в відповідності до потреб балансу платежів та реалізації цієї політики".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-