МВФ назвав компроміси, на які пішов для виділення траншу Україні

МВФ назвав компроміси, на які пішов для виділення траншу Україні

Укрінформ
Рішення Виконавчої ради МВФ щодо виділення $1 млрд наступного траншу фінансової допомоги для України було прийнято разом з винятками із загальних правил, враховуючи нинішню економічну ситуацію в країні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Фонду, оприлюдненому за результатами засідання ради, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Виконавча рада затвердила винятки щодо недотримання критеріїв ефективності, пов'язаних з міжнародними резервами, відсутністі накопичення заборгованості по зовнішніх виплатах та нових валютних обмежень", - зазначається в документі.

При цьому у Фонді уточнили, що виділяють Україні 716,11 млн SDR (близько 1 млрд доларів США), що в загальному обсязі виплат за угодою про кредитування сягнуло 5,444.21 млн SDR (близько 7,62 млн доларів США).

Нагадаємо: чотирьохрічна програма для України в розмірі 12,348 млрд SDR (близько 17,5 млрд доларів США) була затверджена 11 березня 2015 року з метою підтримки економічної програми уряду, спрямованої на відновлення економіки, зовнішньої стійкості, зміцнення державних фінансів, підтримання фінансової стабільності та економічного зростання шляхом просування структурних та управлінських реформ.

Однією з умов програми передбачався захист найбільш уразливих груп населення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-