На Нью-Йоркській біржі - різке падіння курсів акцій

На Нью-Йоркській біржі - різке падіння курсів акцій

Укрінформ
У п'ятницю курси акцій на Нью-Йоркській біржі різко впали слідом за появою інформації про те, що Федеральний резервний фонд може найближчим часом підняти облікові ставки.

Індекси Dow Jones, що відображає капіталізацію 30 найбільших американських компаній, і S&P включає 500 компаній, знизилися більш ніж на 2 відсотки, повідомляє Радіо Свобода. Це найсерйозніше падіння акцій за два місяці, коли курси акцій впали після референдуму про вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Приводом для скепсису інвесторів стали заяви голови Федерального резервного банку Бостона Ерік Розенгрена, на думку якого дозріли умови для підвищення кредитних відсотків з метою запобігання «перегріву економіки». У минулому Розенгрен був твердим прихильником стратегії дешевого кредиту. Кількома годинами раніше глава Європейського центрального банку Маріо Драгі розчарував фінансові ринки, відмовившись підтвердити прихильність до подальших заходів фінансового стимулювання економіки.

Американська федеральна резервна системи підтримує низькі, близькі до нульових кредитні ставки протягом кількох років з метою стимулювання економіки. Результатом цієї стратегії став рекордний підйом курсів акцій. Очікується, що підйом кредитних ставок може негативно позначитися на фондових ринках.

У п'ятницю слідом за зміцненням долара ціни на нафту, що видобувається в США, впали більш, ніж на 4 відсотки - до 46 доларів 31 цента.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-