Омелян каже, що на дороги наступного року дадуть вдвічі більше

Омелян каже, що на дороги наступного року дадуть вдвічі більше

1133
Ukrinform
Наступного року кошти виділятимуться не лише на дорожній ремонт, а й на системне будівництво автомобільних шляхів.

Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Як ви знаєте, була виділена рекордна сума на ремонти українських доріг. Є повна підтримка Прем’єр-міністра України, що ця сума має бути подвоєна на наступний рік, але ми повинні ефективно її освоїти. Ми докладемо всіх зусиль, щоб кожна копійка була використана ефективно", - сказав Омелян.

На його думку, сума у 40 млрд грн дасть змогу не лише ремонтувати дороги, а й узятися до системного їх будівництва.

"Мова йде не про невеликі ділянки, а вже про 100-200-300 км. Це те, чого нам бракує цьогоріч. Маючи таку суму на руках, ми можемо запрошувати іноземні компанії приходити на український ринок. Я сподіваюся, що після голосування Дорожнього фонду ми до цього дійдемо. Один з тих механізмів, які ми заклали у проект закону про цей фонд, – це створення наглядової ради, яка складатиметься з представників уряду, парламенту та громадського інспектора", - розповів міністр.

За його планами, саме наглядова рада Дорожнього фонду, виходячи із запитів та потреб областей, розподілятиме кошти - залежно від пріоритетності проектів.

"До кінця цього року ми спільно зі Світовим банком маємо розробити стратегію розвитку автомобільних шляхів України, яка буде дороговказом для наглядової ради", - зазначив Омелян.

Він додав, що наступного року увага може бути зосереджена на південних і східних областях України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>