Американська компанія хоче видобувати на Закарпатті поліметалеву руду

Американська компанія хоче видобувати на Закарпатті поліметалеву руду

1971
Ukrinform
Держгеонадра провело офіційну зустріч з представниками американської компанії Avelana Gold, яка буде реалізовувати в Україні перший індустріальний проект з підземного видобутку металів.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби геології і надр України.

«За умови успішної реалізації проекту, ми розраховуємо на запуск в Україні ще 2-3 конкурентоспроможних проектів, які мають свої аналоги в Канаді, Австрії, Африці. Це один із тих вкрай важливих якірних проектів, до реалізації якого Служба йшла не один місяць. Одне із наших завдань - це включення його до переліку якірних проектів на законодавчому рівні», - зазначив керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Компанія Avelana Gold займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів в країнах Східної Європи та вже отримала 3 спеціальних дозволи на видобуток поліметалевої руди на Закарпатті. Це буде перший індустріальний проект такого високого рівня з підземного видобутку металів.

Особливість проекту полягає в тому, що компанія не потребує фінансових гарантій від України. Avelana Gold готова інвестувати приватний капітал, але потребує стабільних законодавчих гарантій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>