Україна хоче привабити китайських туристів

Україна хоче привабити китайських туристів

Укрінформ
Україна спільно з Китайською Народною Республікою працюватиме над подоланням негативних тенденцій у торгівлі, що розвивалися в 2015 - на початку 2016 року. 

Про це розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми активно опрацювали питання співробітництва у сфері торгівлі, енергетики, інфраструктури, туризму, хайтек. Був прописаний план дій з подолання негативних тенденцій у торгівлі, що розвивалися в 2015 - початку 2016 року", - повідомила Микольська. 

Зокрема, за її словами, сторони відпрацьовуватимуть взаємно переліки товарів для експорту й імпорту, підтримуватимуть один одного в проведенні ярмарків і спільних торгових місій.

«Також планується робота у сфері створення промислових підприємств на території України для експорту продукції в країни ЄС та інші. Пріоритетні напрями для співробітництва - інфраструктура, транспорт, с/г, промисловість», - зазначила Микольська. 

Найближчим часом Україна також чекає активізації співробітництва щодо поїзда шовкового шляху. Дуже важливим пунктом роботи з Китаєм заступник міністра економрозвитку назвала опрацювання плану подальшої роботи в цьому напрямі. 

«Ми чекаємо, що найближчим часом зможемо підписати план дій Україна - КНР зі спільної реалізації і побудови економічного шляху в економічному поясі Великого шовкового шляху. Це передбачає співробітництво у сфері інвестицій, транспорту й екології», - розповіла Микольська.

Окремо обговорювалися питання енергетики й туризму.

«У контексті розвитку інфраструктури для нас дуже важливо залучати китайських туристів в Україну - ні для кого не секрет, що китайський турист є найактивнішим туристом у світі», - додала Микольська.

Раніше Микольська опублікувала дані, згідно з якими в 2015 році обсяг українського експорту в Китай становив $2 399 100 000, що на $275 млн менше, ніж у 2014 році і на $292 100 000 менше, ніж у 2013 році.

Імпорт з Китаю становив $3 770 100 000, що на $1 640 900 000 менше порівняно з 2014 роком і на $3 676 100 000 менше порівняно з 2013 роком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-