Зарплати українців: Гройсман обіцяє "кроки, які люди відчують"

Зарплати українців: Гройсман обіцяє "кроки, які люди відчують"

2404
Ukrinform
Уряд найближчим часом розробить нову, більш справедливу систему оплати праці та пенсійного забезпечення.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду у вівторок, 23 серпня. 

"Заробітна плата українських громадян є недооцінена. Наше завдання - найближчим часом запропонувати нову систему, що дозволить розпочати відновлення справедливості для працюючих громадян", - зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, уряд запропонує нову систему оплати праці та пенсійного забезпечення.

"Настав час, коли ми запропонуємо варіант, яким чином вирішити питання початку, який дасть можливість достойно оплачувати працю українських громадян, а також відновити соціальну справедливість у пенсійному забезпеченні. Це найголовніше наше завдання, - заявив Гройсман. - Найближчим часом ми презентуємо не популістські, а реальні кроки, які люди відчують".

Зокрема, за його словами, потрібно детінізувати заробітні плати, знищити системи "зрівнялівок", дати можливість побудувати якісну систему пенсійного забезпечення "для того, щоб український пенсіонер, а це мільйони людей, розумів, що якщо він працює - він отримає достойну пенсію, і це буде гарантувати держава".

Гройсман повідомив, що сьогодні буде затверджено Генеральну угоду з профспілками, що не підписувалася урядом 5 років.

"Зараз ми вперше це зробимо. Це не просто угода, яку ми підпишемо формально, - це наші спільні зобов'язання, які ми будемо виконувати для того, щоб захистити права пересічного українця", - зазначив він.

"Яке наше завдання? Гідна робота, гідна заробітна плата, пенсійний вік - гідне пенсійне забезпечення. Я думаю, що настав час, коли ми всі ці проблеми вирішимо", - наголосив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-