Суд зняв арешт із рахунків однієї з компаній Злочевського

Суд зняв арешт із рахунків однієї з компаній Злочевського

Укрінформ
Апеляційний суд м.Києва зняв арешт із рахунків однієї з компаній газовидобувного холдингу Burisma колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

Ця ухвала від 25 липня щодо компанії "Парі" оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

"Апеляційну скаргу представника товариства з обмеженою відповідальністю "Парі" - адвоката Бєлова А.Г. - задовольнити. Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 01 липня 2016 року - скасувати. У задоволенні клопотання начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Суса Д.М., погодженого прокурором відділу Генеральної прокуратури України Вакаровим Д.В., про накладення арешту на майно, відмовити. Ухвала апеляційного суду м. Києва оскарженню не підлягає", - йдеться в судовому рішенні.

Колегія суддів на чолі з Іваном Рибаком дійшла висновку, що Печерський суд наклав арешт на грошові кошти та цінні папери ТОВ "Парі" без достатніх доказів того, що ці гроші є предметом злочину, могли бути здобуті протиправним шляхом і можуть стати предметом спеціальної конфіскації.

Нагадаємо, 1 липня під арешт потрапили рахунки ТОВ "Енерго-сервісна компанія" Еско-Північ", ТОВ "Парі", ТОВ "Перша українська газонафтова компанія". Раніше в Держреєстрі судових рішень також були оприлюднені три ухвали Печерського суду від 1 липня про накладення арешту на 20 свердловин "Еско-Північ", 12 свердловин "Першої української нафтогазової компанії" і 14 свердловин компанії "Парі".

Микола Злочевський займав посаду міністра екології з 2 липня 2010 по 20 квітня 2012 року в уряді Миколи Азарова. У на початку 2015 року екс-міністра оголосили в розшук за підозрою в незаконному збагаченні.

Компанії групи Burisma Holdings Ltd в 2015 році видобули близько 1,2 млрд куб. м газу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-