Гройсман і посол Китаю обговорили дорожню карту "шовкового шляху"

Гройсман і посол Китаю обговорили дорожню карту "шовкового шляху"

1772
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та посол Китаю в Україні Ду Вей обговорили питання активізації торговельно-економічної взаємодії країн.

Про це інформує Урядовий портал.

"Гройсман відзначив великий потенціал розвитку двосторонньої співпраці держав і зазначив, що Україна зацікавлена у тому, щоб взаємодія країн розвивалася", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Прем'єр висловився за необхідність зміцнення торговельно-економічних відносин, розвиток співпраці у промисловому секторі, а також у сфері інвестицій.

"Ми зацікавлені в тому, щоб інвестиції Китаю приходили в Україну", - зазначив він.

У цьому контексті Гройсман повідомив, що найближчим часом при Прем’єр-міністрові буде створений Офіс супроводження інвестицій.

Обговорюючи питання відновлення повноцінної роботи існуючих інституційних механізмів двостороннього співробітництва, домовлено про проведення до кінця 2016 р. у Києві Міжурядової торговельно-економічної комісії. За пропозицією Гройсмана, в рамках проведення цієї Комісії буде організовано також українсько-китайський бізнес-форум.

Прем’єр-міністр та посол Китаю висловилися також за доцільність якнайшвидшого погодження Плану дій Україна - КНР (Дорожньої карти) щодо спільної реалізації ідеї побудови економічного поясу Великого шовкового шляху.

Голова уряду окремо наголосив на необхідності пошуку шляхів вирішення проблемних питань у взаємодії між країнами.

Гройсман також нагадав, що Україна прийняла рішення про спрощення візового режиму для громадян Китаю. "Це хороший крок, який дозволяє покращувати нашу співпрацю", - зауважив він.

У свою чергу посол КНР запевнив у готовності Китаю розвивати і поглиблювати взаємодію з Україною – так, як цього вимагає стратегічний характер відносин між двома державами.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-