В України досить резервів, аби стати енергонезалежною - Гройсман

В України досить резервів, аби стати енергонезалежною - Гройсман

1466
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що одним із резервів для відродження національної економіки може стати енергоефективність.

Про це він написав у Твіттері, цитуючи свій виступ на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

«Одне з найважливіших питань - відродження національної економіки. Бачимо великі невикористані резерви і такий резерв - енергоефективність», - зазначив Гройсман.

За його словами, Україна має досить великих резервів для досягнення енергонезалежності, але для цього необхідно провести модернізацію. «Ми можемо споживати менше і сплачувати менше, але для цього потрібно інвестувати у модернізацію», - зауважив глава уряду.

Водночас він запевнив, що ціни на український газ, як і на іноземний, формуються на глобальному ринку й український уряд на це не впливає. При цьому Гройсман заявив, що в  державі наразі встановлено «граничні ринкові ціни на газ».

«Раніше газ закупали за копійки і продавали дорожче для того, щоб загравати зі споживачами через тарифи і для власного збагачення... Нафтогазовий сектор - надзвичайно корупційний. В ньому здобували мільярди доларів. Корупцію треба прибрати», - наголосив Прем'єр-міністр.

Він також додав, що сьогодні перед урядом стоїть завдання надати адресну допомогу тим, хто не в змозі платити ринкову ціну за газ, через механізм безповоротних субсидій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-