"Шовковий шлях" надихнув Україну на ще один транспортний коридор

Укрінформ
Україна передала азербайджанській стороні проект Угоди про створення міжнародного транспортного коридору "Балтійське море - Чорне море - Каспійське море".

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у рамках 11 засідання Спільної міжурядової азербайджансько-української комісії з питань економічного співробітництва у місті Баку, повідомляє Урядовий портал.

«Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торговельно-економічних зв'язків. Також передбачається створення єдиного органу управління в рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні», - зазначив він.

Віце-прем'єр також поінформував, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортна співпраця за маршрутом «Шовковий шлях».

"Результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай довели технічні і технологічні можливості таких перевезень", - наголосив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-