Усі закупівлі облавтодорів з серпня йтимуть через ProZorro

Усі закупівлі облавтодорів з серпня йтимуть через ProZorro

1196
Ukrinform
Укравтодор зобов’язав облавтодори з 1 серпня 2016 року проводити закупівлі всіх матеріально-технічних ресурсів лише через електронну систему торгів ProZorro. 

Про це розповів т.в.о. керівника Укравтодору Євген Барах, повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України. 

«Є доволі відома всім схема відмивання державних грошей – купівля товарів через посередників. Зобов’язавши державних підрядників купувати всі необхідні матеріали та техніку на ProZorro, я впевнений, що ми позбудемося корупції в такий спосіб та не будемо вдвічі або навіть утричі переплачувати за дорожні матеріали», – зазначив він.

В Укравтодорі впевнені, що завдяки використанню відкритих онлайн-майданчиків, закупівлі необхідних матеріалів та техніки проводитимуться виключно у постачальників, і це допоможе значно зекономити витрати на дорожні роботи.

Нагадаємо, 13 червня 2016 року Укравтодор уперше розмістив дві закупівлі на ProZorro. За допомогою першого оголошення Державне агентство автомобільних доріг планує знайти організацію, яка виконуватиме контроль за станом автошляхів та якістю виконання на них дорожніх робіт. Другий конкурсний відбір стосується пошуку виконавців науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт для дорожньої галузі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-