Японія хоче стати центром торгівлі скрапленим газом - WSJ

Японія хоче стати центром торгівлі скрапленим газом - WSJ

912
Ukrinform
Японія має намір перебудувати ринок енергетики і стати торговельним центром з продажу скрапленого природного газу (СПГ).

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

"Токіо хоче перебудувати ринок, в якому азійські покупці платять вищі ціни, і затвердити Японію як торговельний центр СПГ", - йдеться у повідомленні.

Найбільші енергетичні компанії Японії переглядають свої контракти, прагнучи продавати надлишки сировини, що є частиною підтримуваних урядом заходів з перетворення країни на міжнародно визнаний торговельний центр СПГ на початок 2020-х років.

На переконання японських фахівців, зараз саме час для перебудови ринку, оскільки надлишкова пропозиція веде до різкого зниження цін.

"Зараз у нас є шанс, і у нас є вікно в три-чотири роки, щоб діяти до того, як баланс попиту і пропозиції зміниться", - зауважив керуючий директор і старший економіст японського Інституту енергетичної економіки Кен Кояма.

Фото: uk.wikipedia.org

Як відомо, в травні компанія Jera Co., яка є спільним підприємством Tokyo Electric Power Co. і Chubu Electric Power Co., уклала першу угоду про перепродаж 1,5 мільйона тонн ЗПГ французькій Electricite de France SA.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-