Бальчун знає, як боротися з «патологіями» на Укрзалізниці

Бальчун знає, як боротися з «патологіями» на Укрзалізниці

1691
Ukrinform
На ПАТ “Укрзалізниця” виявлено “схеми”, через які компанія втрачала значні кошти, відтак, її керівництво підготувало план дій на найближчі місяці.

Про це написав новий гендиректор "Укрзалізниці" Войцех Бальчун у Фейсбук.

“З моїми співробітниками ми підготували action plan (план дій) на найближчі місяці, вивчали фірми, виявили багато схем завдяки яким втрачаємо гроші”,- написав Бальчун.

Він зауважив, що цей тиждень був одним з найактивніших за минулі декілька років.

Гендиректор Укрзалізниці повідомив, що провів важливі зустрічі з представниками Єврокомісії, Європейського інвестиційного банку, Європейської бізнес асоціації, яка об’єднує найважливіші українські підприємства.

Бальчун також провів переговори з представниками профспілки київського локомотивного депо.

“Я мусив вирішувати “створені” проблеми: відсутність чистої постільної білизни у потягах, необхідність створення спеціальної формули постачання машинного масла для локомотивів, оскільки “як на диво” його перестало вистачати у другий тиждень моєї роботи”,- констатував Бальчун.

За його словами, він вже почав звикати до чорного піару, який є “щоденним явищем” в українських реаліях.

Водночас гендиректор підкреслив: з кожним днем він все більше упевнюється в тому, що в компанії є багато хороших, освічених людей, яким не байдужою є доля “Укрзалізниці” і які хочуть боротися з патологіями.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-